REZERVĀCIJAS & LIETOŠANAS NOTEIKUMI

"Labās fotostudijas" lietošanas un fotosesijas rezervācijas noteikumi ir pavisam vienkārši un īpaši neatšķiras no citu labāko Latvijas fotostudiju lietošanas noteikumiem. Cienot vienam otru, uzturot kārtību, ikviens studijas lietotājs un apmeklētājs saņems patīkamu darba vietu.

Rezervējot fotosesiju, Jums jāapmaksā fotostudijas rezervācijas summa, kas katram fotosesijas veidam ir atšķirīga un norādīta pie konkrētā fotopakalpojuma apraksta. Apmaksu varēs veikt fotosesijas rezervācijas brīdī online maksājuma veidā ar bankas karti vai internetbankā. Atlikušo summu būs jāsamaksā fotopakalpojuma saņemšanas dienā fotostudijā. Veicot fotosesijas rezervāciju, Jūs esat atbildīgi par konkrētā laika rezervēšanu. Rezervācijas summa netiek atgriezta, ja Jūs atceļat konkrēto fotosesijas pierakstu. “Laba Fotostudija” darbojas klientu reputācijas un atlaižu sistēma.

Fotosesijas cena nesamazinās no ātrāk pabeigta darba vai Jūsu vēlākas ierašanās fotostudijā.

Ja paredzēta nestandarta fotogrāfēšana vai filmēšana, par to nepieciešams iepriekš brīdināt.

Labā fotostudija administrācija ir jābrīdina iepriekš, ja fotostudijā tiek plānota fotosesija ar dzīvniekiem, krāsām, mākslīgo sniegu, konfeti utml.;

Stingri aizliegts Labā Fotostudija telpās - smēķēt, lietot alkoholiskos dzērienus kā arī apreibinošas vielas, sveces ar atklātu liesmu, dūmu sveces, ziepju burbuļus, brīnumsveces, pirotehniku.

Gadījumos, ja fotosesijas dalībnieku vainas dēļ tiek sabojāts Labā fotostudija tehniskais aprīkojums, fotostudijas mēbeles, fotostudijas aksesuāri, fotostudijas telpas, tad fotosesijas dalībnieku pienākums ir atlīdzināt zaudējumus fotostudijai. 

Cienīsim viens otru!

← portretu fotosesija
ģimenes fotosesija →