FOTOSTUDIJAS INTERJERS

Labā Fotostudijā ir izveidota par profesionālu un kvalitatīvu fotostudiju - liela gaiša telpa ar vairākām fotozonām un rekvizītiem. Arī jums ir iespējas strādāt Labā Fotostudijā, īrējot to Jūsu vajadzībām.

Labā Fotostudijā ir baltā ciklorama (4m plata, 3 m augsta, 3 m gara), 6 m gara dekoratīva interjera siena, 3m gara un 3m augsta country stila guļbaļķu fotozona, un 5m gara un 3 m augsta melnās krāsas fotozona. Fotostudijā pieejami dažādu krāsu papīra foni 2,7 m platumā.

Vasaras karstumā studijā ir vēsi, jo pieejami divi kondicionieri, savukārt ziemā silti, jo telpā ir lieli radiatori.

Fotostudijas tehniskais aprīkojums apmierinās prasīgu profesionāli - jaudīga gaismas tehnika ar aksesuāriem, ērta griestu statīvu sliežu sistēma, elektroniski maināmi papīra foni, daudz rekvizītu.

Lielais logs (3x3m) ar siltā spektra dienas gaismu dod plašas iespējas arī tiem, kuriem patīk strādāt dabīgās gaismas studijā. Fotostudijā ir profesionāls priekšmetu fotogrāfiju galds un priekšmetu fotografēšanas gaismas telts.

Labās fotostudijas telpas var izmantot ne tikai fotografēšanai vai filmēšanai, tajās var rīkot arī seminārus, meistarklases un citas radošas nodarbības.

← fotostudijas īres cenas
fotostudijas lietošanas noteikumi →